Antalyaspor’da 3 imza! Fernando Martins Antalya’da kaldı

Antalyaspor, sözleşmesi biten Belçikalı kaleci Rudd Boffin ile 1+1 senelik, 1 senelik daha sözleşmesi bulunan Güray Vural ve Brezilyalı Fernando Lucas Martins ile sözleşmelerini birer yıl uzattı. Döşemealtı Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine FT Antalyaspor Asbaşkanı Fesih Tamince, ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Güral katıldı.
Törende konuşan Antalyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Sami Güral, başarı geçen geçen sezonun peşinden yeni sürem çalışmalarına devam ettiklerini bildirdi.
Mevcut kadroyu koruyup takıma yeni takviyeler yaptıklarını dile getiren Güral, “Güray ve Fernando’nun bir senelik kalan sözleşmesini 2 yıl olarak revize ettik. Boffin’de 1+1 olarak 2 yıl sözleşme imzaladık. Bunun haricinde Ömer Toprak, Alperen Uysal ve Soner Aydoğdu transferlerini yaptık. Antalyaspor’umuza hayırlı olsun” dedi.Güral, Wright ile geçirme görüşmelerin devam ettiğini belirterek, yeni geçirme sürprizleri yapabileceklerini açıkladı.Antalyaspor Asbaşkanı Fesih Tamince ise Antalyaspor’un gelecek sürem oldukca iddialı olacağının altını çizerek, yeni transferlerin hayırlı olmasını diledi. Galatasaray’da gelen ve gidenler
Güray Vural: Daha iyi performans göstereceğim
Sözleşmesini uzatan Güray Vural, bir senelik olan sözleşmesini bir yıl daha uzattığını ifade ederek, “Antalyaspor’u kenti, camiayı ailecek oldukca seviyoruz. Geçen yıl göstermiş olduğum performansın bu yılda daha iyisini gösteririm. Onun için buradayım. Her iki taraf içinde hayırlı olsun” diye konuştu.
“A Ulusal Ekip hedefi”
Daha ilkin A Ulusal Takıma katıldığını hatırlatan Vural, “Gene Ulusal Ekip için mücadelemi vermeye devam edeceğim. Takdir hocamızın. Şu an gençleşme operasyonu var. Ben devamlı orası için savaşım vermeye devam edeceğim” dedi.Kaleci Boffin ise Antalyaspor ile yeni sözleşme imzaladığı için oldukca mutlu olduğuna değinerek, güzel bir sürem geçireceklerini açıkladı.Aktarma döneminde Antalyaspor ile asla bağını koparmadığını ifade eden Boffin, devamlı yazışma halinde bulunduğunu, yapmış olduğu tatilin peşinden Antalyaspor’la sözleşme imzaladığını kaydetti.
Fernando: Rehberim oldu
Türkçe, ‘Merhaba’ diyerek sözlerine başlamış olan Fernando, “Kontratımı yenilediğim ve tekrardan Antalyaspor’da olduğum için mutluyum. Geçen yıl güzel bir sürem geçirdik fakat bu yıl daha iyi bir sürem geçireceğimize hiçbirimizin şüphesi yok. Kontratımı yenilerken de buna olan inancım benim rehberim oldu. Burada olduğum için oldukca mutluyum” dedi.
Aktarma sürecinin gecikmesinin sorulmuş olduğu Fernando, “Burada oldukca süratli bir uyarlama süreci yaşadım. Buraya geldiğim andan itibaren hepimiz beni evimde benzer biçimde hissettirdi. Buradaki bu misafirperverlik benim kararlarımda etkili oldu. Bu yıl daha iyi sürem geçireceğimize olan inancım benim öteki teklifleri itip burayı seçmemde etkili oldu” açıklamasında bulunmuş oldu.
Öteki transferler
Cenup ekibi dış transferde ekibine İstanbulspor’dan kaleci Alperen Uysal, Göztepe ’den orta saha Soner Aydoğdu ve Werder Bremen’den defans oyuncusu Ömer Toprak’ı katarken, iç transferde ise ekip kaptanı Hakan Özmert ile sözleşme yenilemişti.
Konuşmaların peşinden futbolcular sözleşmelerini imzaladı ve Antalyaspor bayrağı ile gazetecilere poz verdi.

Son Dakika Haberler