Bu iyi mi evlat! Para vermeyen anne ve babasını hastanelik etti

01.07.2022 10:35 Haber Deposu: DHA Vaka, 28 Haziran’da Dikmen ilçesine bağlı Kanlıçay köyünde meydana geldi. Yaşar Bozel, otomobilini onarım ettirmek için anası Fatma ile babası Kemal Bozel’den para istedi. Bozel çifti, paraları olmadığını söylemiş oldu. Bunun üstüne Yaşar Bozel, anne ve babasına hücum etti, 2 saat süresince baston, koltuk değneği ve balta sapıyla dövdü. Gelen sesleri duyan komşuların suç duyurusu üstüne adrese jandarma ve sıhhat ekipleri sevk edildi. Sıhhat ekipleri, Bozel çiftini Mustafa Kemal Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Vücutlarının birçok yerinde kırık ve morluklar oluşan Fatma ve Kemal Bozel çifti, oğullarından suç duyurusunda bulundu. Yaşar Bozel, jandarma ekiplerince gözaltına alındı.
Maymun çiçeği virüsü Türkiye’de! Uzmanlar merak edilenleri yanıtladı
‘ÇOK DARBE YEDİK’ Oğlunun sarhoş bulunduğunu belirten Fatma Bozel, “Akşam namazını kıldım, evin yanına geldi. Otomobiline tamirat yapacaktı. ‘Araban iyi oldu mu?’ dedim. ‘Parçalarını aldım, para yetmedi’ dedi. Fakat sarhoştu. Hiçbir şey demeye gerek kalmadı. Tabağı yere vurdu. Sonrasında da kalktığı benzer biçimde bizi bu hale getirdi. Asla bizi dinlemedi. Vücudumda kırıklarım var, bizi kapıya attı. Bir eşime vurdu, bir bana vurdu. Evin önünde fazlaca darbe yedik” dedi.

‘BUNU YAPAN DOĞURDUĞUM EVLAT’
Oğlunun uzun süre kendilerine vurduğunu ifade eden Fatma Bozel, “Aslına bakarsan beyin felci geçirdim. Koltuk değnekleri ile yürüyorum. Koltuk değneklerini üstümüzde parçaladı. Koltuk değneğinin parçası bir ara düştü. O ara aldım, savurdum. Başına geldi sanırım. Acır mıyım? Acımam. Koltuk değnekleri ile vurunca sonrasında gitti, odun motorunu çalıştırmaya çalıştı. Fakat çalışmadı. Bunu meydana getiren doğurduğum evlat. O sarhoş. İşi, gücü para. Madde bağımlılığı vardı fakat bırakıyordu. ‘Arabanın parçaları için para lazım’ dedi. Ikimiz de ‘Yok’ diyince üstümüze barut benzer biçimde parladı” diye konuştu. 

Son Dakika Haberler