Xiaomi, 12 serisini güncellemeye devam ediyor

30.06.2022 10:45 Haber Deposu: Donanım Günlüğü Bu kadar fazla alanda mesai harcayınca da, bir yerlerden yeni bilgilerin sızması kaçınılmaz bir hal alıyor.
Bugün internette paylaşılan ve birçok değişik duyum hesabının da gerek yeni gerekse de daha eski paylaşımlarıyla örtüşen bilgilere bakılırsa, Xiaomi’nin üstünde çalmış olduğu yeni akıllı telefon modellerinden birinin daha detayları sızdırıldı. Kaynaklara bakılırsa Xiaomi 12T’ye ilişik olduğu iddia edilen bu özelliklerin, Xiaomi 12T Pro modelinin özellikleri olabileceğini de açıklayalım.
Sızdırılan son olarak bilgilere bakılırsa, Xiaomi 12T’de 120Hz ekran yenileme hızına haiz AMOLED açık oturum bulunacak. Enerjisini Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden alması beklenen bu akıllı telefon, 8GB RAM + 128GB dahili depolama kapasitesi ve 12GB RAM + 256GB dahili depolama kapasitesi alternatifleriyle satışa sunulacak. Arka kamerası hakkında kati bilgilerin olmadığı Xiaomi 12T’nin gene de bu alanda sunmuş olacağı OIS yardımı ile fark yaratacağı düşünülüyor. Ek olarak telefonun 120W süratli şarj desteğine haiz olacağını da açıklayalım. Bakalım özellikler bakımından amiral gemisi seviyesinde olan bu telefon daha başka ne benzer biçimde detaylarla karşımıza çıkacak.
 

Son Dakika Haberler